Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
МИ У FACEBOOK
Описание

ВІДЕОКАНАЛ KPBL39
Описание
Педагогічна преса
Описание

Офіційні ресурси
Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Історія України
Афоризми
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Поточний час
КРИВИЙ РІГ
Погода
Osvita.ua
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу

Пошук
Вчителям, учням
Календар
«  Июнь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

    

Практичний психолог КПБЛ

Інна Вікторівна МИРОШНИЧЕНКО

 

Життєве  кредо:

Удача і успіх  приходять лише до того, хто їх прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх  ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі, скажіть собі: «Я хочу, я можу, я зроблю». Щастя й успіх – у ваших  руках!

Професійне кредо:

Найголовнішою людиною на світі є та людина, яка перед тобою. Прийми і зрозумій її такою якою вона є. Все, що я знаю й умію для тих з ким працюю.

 

Мета психологічної служби: забезпечення доступності послуг у сфері практичної психології, створення умов для повноцінного і гармонійного розвитку учасників навчально-виховного процесу, формування професійно орієнтованої особистості, що здатна будувати власну стратегію професійної життєдіяльності за умови збереження психологічного здоров’я.

Проблемна тема над якою працюю: «Соціально-психологічне забезпечення розвитку емоційної та пізнавальної сфери учнівської молоді».

Емоційний стан учня, його спроможність долати труднощі, ставити цілі та реалізовувати їх, відчуття успіху є важливим напрямом як психодіагностичної, так і корекційної роботи психолога. Застосовуються різноманітні форми психологічної роботи: індивідуальні та групові консультації, корекційні бесіди, заняття з елементами тренінгових вправ. Психолог повинен нести добре, мудре, позитивне, сіяти в душах дітей зерна любові та добра.

Основні напрямки діяльності психологічної служби КПБЛ:

– психодіагностична робота;

– консультаційна робота;

– корекційно-відновлювальна робота;

– психологічна просвіта;

– організаційно-методична робота;

– зв’язки з громадськістю.

Психодіагностична робота спрямована на поглиблене психолого-педагогічне вивчення учня, його індивідуальних особливостей, причин порушень у його навчанні та поведінці. За наслідками обстеження формуються висновки та рекомендації.

Консультаційна робота спрямована на формування у педагогів, батьків, учнів необхідних знань із закономірностей психофізіологічного розвитку дітей на різних вікових етапах, подолання кризових ситуацій, надання допомоги з питань виховання особистості в сім’ї, попередження можливих порушень у становленні особистості.

Корекційно-відновлювальна робота – це комплексний вплив на учня з метою подолання різного роду труднощів. З цією метою використовуються різноманітні сучасні методики психокорекції.

Психологічна просвіта – це пропаганда психологічних знань серед учнів, батьків, серед окремих груп учителів та педагогів в цілому.

Організаційно-методична робота передбачає участь психолога в роботі методичних об’єднань, творчих груп, педагогічної ради, у розв’язанні загальноучилишних завдань.

Зв’язки з громадськістю спрямовані на обговорення найбільш суттєвих закономірностей та проблем соціально-психологічного розвитку особистості з учнівськими, батьківськими, учительськими громадськими організаціями.

  

Інформація для педагогів

  


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

 

 

МОНІТОРИНГОВА ТАБЛИЦЯ ДЛЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

 

 

ПЛАН РОБОТИ ПО  ЗАХОДАМ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ СУЇЦИДУ

 

 

Рекомендації педагогу щодо зменшення впливу

 

 

 

Інформація для учнів

  

 

6 способів самомотивації

 


Вправи для зняття стресу та емоційної напруги

 

 

Заповіді підліткам

 

 

Обираючи професію

 

 

Як побороти страх

 

 

Як розвинути пам’ять