Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
ВІДЕОКАНАЛ KPBL39
Описание
Меню сайту
МИ У FACEBOOK
Описание

Офіційні ресурси
Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Описание

Педагогічна преса
Описание

Історія України
Афоризми
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Поточний час
kpbl.ucoz.ua КРИВИЙ РІГ
Погода
Osvita.ua
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу

Пошук
Вчителям, учням
Календар
«  Май 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Радіо
Головна » 2015 » Май » 22 » ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
13:34
ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
 

Додай цю новину на свою сторінку в соцмережі

 

22 травня 2015 р.


THE WEEK OF ENGLISH
For everyone who knows, understands,
likes and is interested in English

 

 

З 18.05 по 22.05.2015 року в Криворізькому професійному будівельному ліцеї проходив тиждень англійської мови під керівництвом викладачів іноземної мови МАЛЬЦЕВОЇ Тетяни Олександрівни та ЛУКІЯНЧУК Наталії Борисівни.

 

 

Англійська давно й міцно зайняла лідируючу позицію у світовій гонці за популярністю. Крім того, в світі сучасної глобалізації знання іноземної мови  важливе для виховання всебічно розвинутої компетентної людини, яка має бажання досягти успіху та професійно реалізуватись. Іноземна мова також є неповторним засобом спілкування між представниками різних національностей, що допомагає розширити власний світогляд. Щоб отримати такі знання, зовсім не обов'язково їхати за кордон, досить лише завітати до Криворізького професійного будівельного ліцею, де традиційно щороку проводиться тиждень іноземної мови. І цей рік не був винятком. З 18.05 по 22.05 під керівництвом викладачів МАЛЬЦЕВОЇ Тетяни Олександрівни та ЛУКІЯНЧУК Наталії Борисівни учні ліцею отримали можливість познайомитись з традиціями і звичаями інших народів та переконатись у неповторності власної української культури протягом тижня:

MONDAY

Познайомитись з іншими країнами, продемонструвати свої творчі здібності та знання учні першого курсу змогли 18.05, виготувавши газети-колажі власноруч, а також взявши участь у вікторині під назвою «English speaking countries».

 

     

 

TUESDAY

19.05 відбувся відкритий інтегрований виховний захід під назвою «The rapprochement of  nations». Його підготували і провели викладач  іноземної мови Лукіянчук Н.Б. та практичний психолог Золота Т.С. Відповідно до запропонованої тематики заходу: «Англомовні країни та психологічний підхід до їх вивчення», було створено умови для розвитку культурної компетенції, для формування зацікавленості учнів традиціями англомовних країн. Учні мали можливість здійснити віртуальну подорож  країнами світу. США, Канада, Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Австралія та Нова Зеландія – кожна з цих країн має багату історію, у чому могли переконатися усі присутні. А перевірити нові знання змогли всі запрошені, взявши участь у тематичній вікторині. Питання вікторини потребували від учасників не тільки знань англійської мови, але й країнознавчої обізнаності. Діти продемонстрували гарну зібраність. Вони дійшли висновку, що англійська мова по праву може вважатися мовою міжнародного спілкування, адже вона найбільш поширена у світі та є універсальною для спілкування   людей різних національностей та культур.

 

     

  

 

Конкурс на краще портфоліо «Travelling to the English-Speaking Countries»,  проведений Мальцевою Т.О, було спрямовано на розвиток дієвої, активної співтворчості, що сприяло розвитку найважливішого мотивуючого фактору у вивченні особливостей інших країн. Перемога дісталась учениці 1-го курсу Гриві К., а також учню 2-го курсу Барадакову Д.

 

   

 

WEDNESDAY

Зранку 20.04 учні змогли на короткий період відчути себе туристами завдяки підготовленій викладачем Мальцевою Т.О. та учнями групи «кухарів, кондитерів» інформаційної хвилинки під назвою «This wonderful world». А завдяки випуску путівника “Travelling to the English-Speaking Countries”, учні інших груп теж отримали можливість познайомитись з цікавими і визначними місцями інших країн.

 

 

Також цього дня відбувся відкритий урок «Travelling abroad»

 «The world is a book and those who don’t travel read only one page» - світ - це книга і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку. Цим епіграфом  розпочався  відкритий урок під назвою «Travelling abroad», який провела викладач Лукіянчук Наталія Борисівна. Метою уроку було  вдосконалити вміння та навички мовленнєвої діяльності учнів в ситуаціях, максимально наближених до реальних, підвищити пізнавальний інтерес до англійської мови, розширити світогляд за темою "Подорож", розвивати творчість, креативність мислення та винахідливість. Учні продемонстрували стійкі знання з вивчених тем під час оперування лексичними одиницями, граматичними структурами в штучно створених   ситуаціях, які, зазвичай, виникають за кордоном.

 

   

 

THURSDAY

Понуритись у світ звичаїв та відчути загадкову атмосферу іншомовних реалій  змогли учні групи № 2 на відкритому уроці «The world around us» 21.05, який підготувала Мальцева Тетяна Олександрівна.

Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й елементи країнознавства, що допомогло розширити кругозір в області культури, традицій, географічних особливостей різних країн.

 

   

 

Використовуючи різні завдання диференційованого характеру, вдало підібраний відеоматеріал, а також елементи гри на уроці, викладач допомогла учням ознайомитись зі значною кількістю цікавих матеріалів з іноземної мови, поглибити пізнавальні інтереси, розвинути логічне мислення, мовну здогадку, вміння висловлювати власну думку, що в результаті пробудило зацікавленість до подорожей та світу в цілому. Розвиток таких мотивів сприяє тому, що навчальний процес буде максимально комфортним, легким і ефективним!

 

     

     

     

 

Оскільки сьогодні все більшого поширення набуває тенденція посилення комунікативної спрямованості навчального процесу – його наближення до реального процесу спілкування, на уроці діти отримали можливість поспілкуватись з безпосередніми носіями англійської мови. Учні із великим ентузіазмом переглядали адресоване їм відео звернення, обговорювали його, давали відповіді на питання. А найбільш активні отримали листи від. Не меншу зацікавленість у учнів викликала можливість листування  представників інших країн. Найбільш активні отримали листи.

 

     

 

Про різні культури можна чути, читати, але безпосереднє спілкування з людьми, які їх представляють, не можна порівняти ні з чим.

 

FRIDAY

Тиждень закінчився підведенням підсумків на нагородженням активних учасників. Продовжуйте розвиватись і пізнавати світ навколо. Адже він чудовий і заслуговує на те, щоб його продовжували розгадувати!

 

Переглядів: 379 | Додав: Edu-Ard